Diskuze

Datum: 12.02.2013

Vložil: Jirka Kubíček

Titulek: Dotaz

Poslal mi Honza Kalendovský tento dotaz: Ahoj, přeposílám svůj článek. Myslel jsem, že to vkládá pořád na web Bystrce pan Žitný. V tvém dnešním příspěvku už jeho jméno nevidím. Ani důvod, proč rád píšeš nuly panu Hrdinovi.
Zdraví z Bohunic JK

S Petrem Žitným jsme se hned na začátku domluvili, že to bude uveřejňovat do té doby, než se to naučím já a Lukáš Řehůřek. Na Petra se já obracím jen když něco neumím. Když to pošleš přímo jemu, tak to tam stále vloží. Například články o turnajích u Šťávů tam vkládám téměř od začátku (když se mi dostanou do ruky. Lukáši, prosím tě, také se k tomu vyjádři. Například: Má ještě někdo, mimo nás dva a Petra přístupové heslo, aby tam mohl vkládat články?
K té nule Jirkovi: Hrálo se poslední kolo a Jirka hrál s Gustavem a já napínavou partii s Jirkou Janotou. První jmenovaná partie skončila hodně brzy, Jirka jezdí autem a většinou mě vozí domů. Tentokrát nepočkal až dohraji a ihned odjel. Já jsem v domění, že tak rychle mohla partie s Gustou skončit jen domluvenou remízou zapsal do tabulky 1/2, ve skutečnosti Gustav vyhrál. Jirkovi píšu rád i jedničky, ale tentokrát radši nulu, jsem pomstichtivý, nepočkal.
Jirka


Zpět na diskuzi