Diskusní téma: Turnaj u Šťávů 11.3.2011

Datum: 13.03.2011

Vložil: Kalendovský Jan

Titulek: Turnaj u Šťávů

Díky Juro Kubíčku, že jsi mi umožnil zde diskutovat. Problém s tabulkou jsem vyřešil tím, že jsem dal pokyn počítači, aby zmenšil zobrazovaný text. Ale zato na něj hůř vidím. Proč jsem vás nezkontroloval u Šťávů? Je to z Bohunic dálka, bylo večer už tma a zima, měl jsem jiné a pro mne zábavnější věci na pořadu (na př. opisování partií z přeboru ČSSR žen v Náchodě 1961 - to je opravdu síla!) a v podstatě chodím na jinak skvělé desetiminutovky u Šťávů a) jenom v létě slavit svoje narozeniny (srpnové mám společné na př. s Botvinnikem, Kaválkem, dr. Florianem, resp. 20.8. s mistryní světa Ruděnkovou a Vladimírem Ševčíkem - chystejte dary), b) pokud někdo slaví svoje výročí (Jura Řehůřek, Jura Kubíček, René Přibyl, Vladimír Hruška a jiní co mne pozvou) nebo narození dcery (Luboš Janda) a při takových významných akcích, kde se dává přednost konzumaci před vlastní hrou. Však mne znáte. Dnes Vás dám do novin - výsledek se objevil promptně. A Juru Skokana prosím, aby si urychleně připravil vlastní heslo do Slovníku brněnských šachistů, který letos vydá Ivoš Moll a zasponzoruje Vlastík Chládek - ovšem bude v kapitole Brněnské postavičky a kuriozity vedle pana Makeše, jak jsem mu slíbil. Vy ostatní se také připravte - od nakladatele obdržíte již brzy závaznou přihlášku k odběru!
Váš s(e)pisovatel JéKá


Zpět na diskuzi