Diskuze

Datum: 22.04.2012

Vložil: B. Eichler

Titulek: Pozvánka - Š A C H O V Ý. P O O L M A R A T H Ó N .2 0 1 2

Kde:
Klubovna ŠK Lokomotiva Brno na ZŠ Staňkova
Kdy:
sobota 28. dubna 2012 od 9:oo do 21:oo

Šachový klub Lokomotiva Brno
pořádá
Š A C H O V Ý. P O O L M A R A T H Ó N .2 0 1 2

Tempo hry : Blitzki 2x5 min - každý s každým i několikkrát a furt pryč

Pravidla : Bleskovky podle FIDE

Rozhodčí : Mirek Hurta

Ředitel : Břetislav Eichler, e.bretislav@seznam.cz

Průběh turnaje : 8:3o - 8:5o - registrace
9:oo - 21:oo - vlastní průběh turnaje
21:3o - vyhlášení výsledků

Startovné : 1oo,- Kč jednotně beze slev

Ceny : Celkoví vítězové - 1ooo,- / 6oo,- / 400,- Kč

Cenový fond je garantován při účasti 20 hráčů
Při menší účasti bude adekvátně krácen

Přihlášky : do 27.04.2012 - Břetislav Eichler, e.bretislav@seznam.cz



—————

Datum: 08.04.2012

Vložil: Jirka Kubíček

Titulek: přání

Všem bystrckým šachistům i návštěvníkům těchto stránek přeji příjemně prožité velikonoční svátky
Jirka

—————

Datum: 23.01.2012

Vložil: Jirka Kubíček

Titulek: gratulace

Davide, s Bystrcí sis zatím letos moc výher neužil, ale to si vynahrazuješ ve druhé lize s Lokálkou, která tento týden vyhrála, a ty jsi přispěl celým bodem. Gratuluji

—————

Datum: 18.01.2012

Vložil: David Holemář

Titulek: Talisman

Ahoj Juro. Pochopil jsem. Pokud tedy proti Durasu opět nastoupíš,mohl bych si poprvé v letošní sezoně vychutnat pocit z vítězství spolu s teamem !? :)

—————

Datum: 19.01.2012

Vložil: Jirka Kubíček

Titulek: Re: Talisman

Ahoj Davide, nejsem si zcela jistý, zda jsi mě správně pochopil. Mám před sebou jednu z Pachmanových knih, kde vysvětluje význam symbolů: !? = pozoruhodný tah. Jó, kdybych použil znak ?!, to by bylo jiné kafe, ale to bych si nedovolil, ani by to neodpovídalo skutečnosti.
Bohužel, zápasu s Durasem se nezúčastním. Jsem pozván jako rozhodčí do Hustopečí, kde se koná prestižní mezinárodní mítink ve skoku do výšky. Loni tam skočil Uchov 238 cm, a jen o fous mu unikl světový rekord 244 cm. Závody se sice konají už v sobotu, ale už v 9 hodin začínají junioři, a hlavní závod skončí až po deváté večer. Spát jsem šel loni až ve dvě ráno, to by se šachy hrály dost špatně.
Jinak ti přeji šňůru výher, a družstvu taky. Budu držet palce.
Jirka

—————

Datum: 18.01.2012

Vložil: David holemář

Titulek: Talisman

Ahoj Juro. Pochopil jsem. Pokud tedy proti Durasu opět nastoupíš,mohl bych si poprvé v letošní sezoně vychutnat pocit z vítězsví spolu s teamem !? :)

—————

Datum: 16.01.2012

Vložil: David Holemář

Titulek: Motivace

Gratuluji A-teamu k vítězství nad lokomotivou Brno. Vypadá to,že bez mé účasti nám to tam nějak padá.:) Zatím jsme získali 7 bodů z 18 a vyhráli všehovšudy 6 partií. Když jsem nehrál,tak team udělal 6 bodů a 5 výher !
Zdá se mně to a nebo skutečně má neůčast působí na ostatní členy takovým způsobem,že se vyburcují k maximálnímu výkonu ? A nebo mně to všichni děláte naschvál ? :o)

—————

Datum: 17.01.2012

Vložil: Jan Kalendovský

Titulek: Re: Motivace

Ahoj Davide, pokud nehraješ, tak nám vždycky chybíš. Loko D nastoupila bez prvních čtyř hráčů a na konci měla poslední dva ze soupisky. A ti vyhráli, když Jura Řehůřek se 2 pěšci víc ztratil odtahemn dámu a Jura Kubíček se 2 věžkami víc přehlédl jednotažec. Nakonec museli zachraňovat naši výhru Nikodém v koncovce stejných střelců a Píše oblbováním soupeře o 300 Elobodů slabšího. Takže chabá výhra 4,5:3,5 s tak slabým soupeřem nic moc. Těžší to určitě bude příště s Durasem, měl bys eliminovat Mirka Jurku.

—————

Datum: 17.01.2012

Vložil: Jirka Kubíček

Titulek: Re: Re: Motivace

Nazdar Honzo a Davide, když jsem ráno přišel na Staňkovu, prohlásil jsem: Jsem váš talisman, já sice prohraju, ale družstvo vyhraje. A protože slovo dělá chlapa, tak jsem prohrát musel. Naštěstí se ale vyplnila i druhá část mé předpovědi. Ty jsi, Davide sice silný hráč (!?), ale nejsi talisman. Zdravím nejen vás dva, ale i všechny ostatní šachisty. Howgh

—————

Datum: 17.01.2012

Vložil: Jan Kalendovský

Titulek: Re: Motivace

Ahoj Davide, pokud nehraješ, tak nám vždycky chybíš. Loko D nastoupila bez prvních čtyř hráčů a na konci měla poslední dva ze soupisky. A ti vyhráli, když Jura Řehůřek se 2 pěšci víc ztratil odtahen dámu a Jura Kubíček se 2 věžkami víc přehlédl jednotažec. Nakonec museli zachraňovat naši výhru Nikodém v koncovce stejných střelců a Píše oblbováním soupeře o 300 Elobodů slabšího. Takže chabá výhra 4,5:3,5 s tak slabým soupeřem nic moc. Těžší to určitě bude příště s Durasem, měl bys eliminovat Mirka Jurku.

—————