Pohár Bystrcké radnice 2016 - článek pro Bystrcké noviny, výsledky turnaje

11.09.2016 20:54

V sobotu 10. září 2016 se ve Společenském centru uskutečnil již 22.ročník šachového turnaje O pohár bystrcké radnice za účasti 56 šachistů.

Hrálo se na 9 kol s tempem 2x20 min na partii. Vítězem turnaje se stal favorizovaný Neklan Vyskočil z ŠK Duras BVK Brno se ziskem 8 bodů,  na 2. místě se umístil  Jiří Stehlík z ŠK Sokol Kolín se 7 body a na 3.místě domácí hráč Lukáš Řehůřek ŠK Bystrc Oilers se 6.5 body.

Z dalších bystrckých  hráčů se nejlépe umístil René Přibyl na 9. místě, a dále  Gustav Nikodém 13. místo, Petr Alexandr 17.místo, Pavel Kopkan 19.místo, Jiří Kubíček  28.místo, Libor Diviš 30. místo,  Štefan Kandalec (předseda klubu bystrckých seniorů) 39.místo, Jiří Řehůřek 45.místo  a Tomáš Kacálek 46.místo.

V kategorii seniorů zvítězil Jan Uhmann z ŠK Hustopeče se ziskem 6 bodů, celkově 7. místo.

23. ročník tohoto turnaje se uskuteční v příštím roce opět druhou sobotu v měsíci září.