Diskuze

Datum: 09.03.2011

Vložil: Jirka Kubíček

Titulek: Re: Turnaj "U Šťávů".

Jirka Hrdina má pravdu, tabulku mi poslal 27. Února, já ji odeslal 2. Března Petrovi k uveřejnění, 5. března jsem Petrovi poslal ještě tabulku čerstvou s tímto textem: Ahoj Petře, posílám k uveřejnění dvě tabulky, tak to tam, prosím tě dej. Nebylo by rozumné, abych to tam dával přímo já? Jirka
Pak následovalo malé intermezzo, protože vše co mě před třemi měsíci k tomu řekl, jsem už samozřejmě zapomněl, no a dnes se to konečně povedlo, až na Petrovi připomínky, které připojuji v plném znění:
Ahoj Jirko, vidím na webu dva nové příspěvky, tak se ti to povedlo vložit :-) Jen je zkus trošku zformátovat, např. nadpis Páteční turnaj u Šťávů 4. Března už by neměl být v článku, dále mezera v nadpisu u druhého článku a hlavně by to chtělo ty tabulky sjednotit, tak jak jsem je používal já, tzn. vložit novou prázdnou tabulku s patřičným počtem sloupců a řádků, nastavit jí moderní styl a přepsat tam hodnoty. Ale jen pokud se ti s tím chce upravovat, klidně to upravím já. Ale jinak dobrý, jsem rád, že už to nebudu muset všechno dělat sám Petr

—————

Datum: 10.03.2011

Vložil: Admin

Titulek: Re: Turnaj "U Šťávů".

Sorry, dostal jsem jen tabulku bez nějakého komentáře, čekal jsem, že přijde nějaký popis, ale nedošel a pak už jsem to pustil z hlavy. Takže se omlouvám, Jura Kubíček by si mohl vzít tyto pravidelné páteční tabulky na starost a vkládat je sám.

—————

Datum: 10.03.2011

Vložil: Jirka Kubíček

Titulek: Re: Re: Turnaj "U Šťávů".

Peťo souhlasím. K té tabulce jsem neměl co doplnit, nebyl jsem tam. A postupně mě naučíš i další věci, ať toho máš méně, když doma toho máš více. Snad se na mě nebudeš zlobit, když prozradím, že ti do rodiny přibyl před třemi měsíci syn Nikola. Gratuluji

—————

Datum: 04.03.2011

Vložil: Jirka Kubíček

Titulek: rada Honzovi Kalenďákovi

Honzo, nedávno jsi nám vytýkal, že ti nikdo neodpověděl (kromě Rendy) na dotaz, zda někdo přijde večer ke Šťávům. Já jsem ti řekl, že jsem na našich stránkách žádný dotaz neviděl. Dnes, 4.3. jsem naprosto náhodně otevřel článek v "Novinkách" z 21.2. a k tomu článku do diskuze přilepený dotaz, zda dnes někdo přijde ke Šťávům. Honzo věz, že články které už jsem četl (nebo napsal) navštěvuji jen sporadicky. A za rok to bude ještě horší, to už tam bude několik desítek článků (nebo stovek?), a abych našel tvůj dotaz tak je budu muset všechny projít. Doporučuji, umísťuj své dotazy do rubriky "Diskuze", tam je to řazeno chronologicky, každý to hned uvidí a rád ti odpoví. Já dnes přijdu, ale teď už musím jít trénovat, abych tě porazil. Howgh

—————

Datum: 04.03.2011

Vložil: Jan Kalendovský

Titulek: Re: rada Honzovi Kalenďákovi

Rada jistě dobrá, ale zbytečná. Kdo se zajímá turnaj u Šťávů, jistě si otevře ten nejposlednější článek o něm a podívá se na diskusi - aspoň si to myslím. Bohužel se o tom minulém zatím NIC nenapsalo, že. Stejně tak bych rád poradil Jirkovi Skokanovi, aby se podíval pod reakci váženého pana Krolopa ve svém článku, "Když jsem byl mlád, zpívala...". Jistě si pak najde čas na věcnou odpověď. Díky MOC a nazdár.

—————

Datum: 04.03.2011

Vložil: Jirka Kubíček

Titulek: Re: Re: rada Honzovi Kalenďákovi

Honzo, asi jsem se ne příliš srozumitelně vyjádřil, takže když jsem v časovém presu, podívám se do diskuze na příspěvky s čerstvým datem a to stejné udělám i na novinkách. A prohlížení ostatních věcí odložím na dobu pozdější. Co se týká turnajů u Šťávů, tak nepátrám kdo tam bude, když mám v pátek čas, tak tam přijdu. Na tebou zmiňovaný příspěvek jsem se podíval, něco se pokusím napsat, ale v nejbližší době to asi nebude. Taky nemám téměř žádné podklady z té doby, tak budu muset prověřit jak mi ještě slouží paměť. Ahoj Á propós kolik lidí ti odpovědělo dnes?

—————

Datum: 21.02.2011

Vložil: Jiří Kubíček

Titulek: Komentář k článku Jirky Hrdiny

Jirko, naopak, jsi rozený pisálek, jen jsi ještě svůj talent neobjevil, jak je vidět. A těch několik chybějících čárek mezi větami jsem opravil. Také formátování textu se naučíš, mezi slovy klepni na mezerník jenom jednou, a za závorku také mezera nepatří. Ze všeho nejradši poučuji kantory (i když bývalé), a už se těším, jak mě zpražíš, až se dopustím nějaké hrubky. Zatím dám k dobru jen toto: Před pár lety jsem hrdě rozdával atletům (například tehdejšímu hejtmanovi panu Juránkovi), prográmek v Excelu, což o to body počítal dobře. Jenže jsem ho nazval „Atletické výceboje“. Takže i ostatní (Gustave), směle pište, chyb se nebojte, společně je opravíme.

—————

Datum: 21.02.2011

Vložil: Admin

Titulek: Re: Komentář k článku Jirky Hrdiny

Doporučuji psát komentáře přímo k článkům, kterých se to týká, na konci je vždy vlastní diskuze. Ale lepší sem, než vůbec :-)
Petr Žitný

—————

Datum: 22.02.2011

Vložil: Jirka Hrdina

Titulek: Re: Komentář k článku Jirky Hrdiny

Juro,
pokud máš jenom tyto připomínky, jsem spokojen.

—————

Datum: 19.02.2011

Vložil: René

Titulek: Turnaj u Šťávů - ostuda pro Bystrc .... ?

Tento pátek jsem pozval Luboše Rišku, přišel i Honza Zemánek z Jevíčka a Jura Janota z MS. Obsadili první tři místa a já nebyl ani "na bedně" ..... :-( Je to pro nás - Bystrčáky - ostuda. Mělo by nás chodit víc (například Jura Řehůřek - slíbil a nepřišel).

—————