Diskuze

Datum: 19.12.2018

Vložil: Jirka Kubíček

Titulek: Přání k Vánocům

Hodně pěkných chvil a pohody u stromečku všem šachistům i jejich blízkým přeje
Jirka

—————

Datum: 10.01.2014

Vložil: Jiří Řehůřek

Titulek: Kontumace

V turnaji, hraném u Šťávy dne 3.1.2014 jsem s Ondrou Kašpárkem, Jurou Kubíčkem a ani s Tondou Fráňou nehrál a se stejným počtem hráčů nehrál také Slávek Nejedlý. Přesto v tabulce máme s těmito hráč nulu jako bychom s nimi hráli a prohráli. Standartně se ale taková prohra, resp. takové "vítězství" označuje 1K. Proč ne tady ? Jinak se mi článek o tomto turnaji, doplněný zajímavými partiemi našich hráčů v Olexově memoriálu, líbí.

—————

Datum: 13.01.2014

Vložil: Jirka Kubíček

Titulek: Re: Kontumace

Jirko, to jsem tam nemohl napsat, protože každému by bylo jasné, že z odehraných partií jsi ztratil jen půl bodu (za domluvenou remiz se Slávkem) a já a Ondra bod celý. A to by pošramotilo hodnotu Ondrova a mého vítězství, to doufám uznáš?
Teď vážně, co si pamatuji, káčka do tabulky nezapisuji, ale většinou se o nich zmíním v komentáři k turnaji. Tentokrát jsem tak neučinil ne ze zlé vůle, ale proto, že už jsem stařík a občas nevím co činím. Čím dál víc se mi to stává bohužel i při partii.
Jirko, nula ale zůstane nulou, ať k ní připíšeš K, nebo ne.
Všechny příznivce našeho webu zdraví Jirka

—————

Datum: 18.10.2013

Vložil: Jirka Kubíček

Titulek: Upozornění

S Lukášem jsme umístili do rubriky "Kalendář akcí" informace o letošním ročníku, to je 2013/14 KP1

—————

Datum: 21.09.2013

Vložil: Jirka Kubíček

Titulek: Oznámení

Poslední diskuse v této rubrice proběhla 12. a 13. února 2013, byla to má reakce na dotaz Jana Kalendovského, kdo vkládá články na náš WEB.
Jsem rád, že mohu všem oznámit, že už to není jen Petr Žitný a já, ale už se můžete také obracet na Lukáše Řehůřka. Tak ho někdo vyzkoušejte, jak mu to jde.
Jirka

—————

Datum: 12.02.2013

Vložil: Jirka Kubíček

Titulek: Dotaz

Poslal mi Honza Kalendovský tento dotaz: Ahoj, přeposílám svůj článek. Myslel jsem, že to vkládá pořád na web Bystrce pan Žitný. V tvém dnešním příspěvku už jeho jméno nevidím. Ani důvod, proč rád píšeš nuly panu Hrdinovi.
Zdraví z Bohunic JK

S Petrem Žitným jsme se hned na začátku domluvili, že to bude uveřejňovat do té doby, než se to naučím já a Lukáš Řehůřek. Na Petra se já obracím jen když něco neumím. Když to pošleš přímo jemu, tak to tam stále vloží. Například články o turnajích u Šťávů tam vkládám téměř od začátku (když se mi dostanou do ruky. Lukáši, prosím tě, také se k tomu vyjádři. Například: Má ještě někdo, mimo nás dva a Petra přístupové heslo, aby tam mohl vkládat články?
K té nule Jirkovi: Hrálo se poslední kolo a Jirka hrál s Gustavem a já napínavou partii s Jirkou Janotou. První jmenovaná partie skončila hodně brzy, Jirka jezdí autem a většinou mě vozí domů. Tentokrát nepočkal až dohraji a ihned odjel. Já jsem v domění, že tak rychle mohla partie s Gustou skončit jen domluvenou remízou zapsal do tabulky 1/2, ve skutečnosti Gustav vyhrál. Jirkovi píšu rád i jedničky, ale tentokrát radši nulu, jsem pomstichtivý, nepočkal.
Jirka

—————

Datum: 12.02.2013

Vložil: Lukáš Řehůřek

Titulek: Re: Dotaz

Ahoj, jsem moc rád, že náš web funguje už více než dva roky, první článek webu o vítězství Štefana Kandalce na turnaji U Štávů je z prosince 2010. Chtěl bych moc poděkovat především Petru Žitnému, že se nám po celou dobu o web vzorně stará a panu Kalendovskému jakožto hlavnímu pisateli článků pro náš web. V současné době vkládá na web články Petr Žitný a Jirka Kubíček.

—————

Datum: 13.02.2013

Vložil: Jirka Kubíček

Titulek: Re: Re: Dotaz

Ale napsat nějaký článek může každý z vás

—————

Datum: 06.08.2012

Vložil: jan Kalendovský

Titulek: web

Dobrý den, nějak nám ten web zatuhl, což je jistě škoda. Nevíme, co se v létě děje u Šťávů, co dělal Jirka Řehůřek a spol. v Pardubicích, jak se chystá nová sezóna - posily? Kdo ví, čím to asi je. Předzvěst zániku skvělého klubu? V létě mívají u Šťávů někdy zavřeno - jak to vypadá kolem 20. srpna? Jistě víte, proč se ptám.
Váš JK

—————

Datum: 21.07.2012

Vložil: Jirka Kubíček

Titulek: Agonie?

Jsou naše stránky v agonii, nebo už dočista zemřeli? Amen
PS
Já jsem v létě atlet, ale byl bych nerad, když se na podzim převtělím v šachistu, už nežili.

—————